niedziela, 9 sierpnia 2015

Holidays in Croatia


Razem z chłopakiem, dość długo zmienialiśmy nasze wakacyjne plany. W końcu zdecydowaliśmy, że udamy się do Chorwacji, do Makarskiej. Dodatkowo w tym wyborze utwierdziły nas pozytywne opinie rodziny i znajomych o tymże kraju.

Przejazd przez Słowenię:Chorwacja:


Według nawigacji, droga z Tychów do Makarskiej miała nam zająć nieco ponad 12 godzin, jednakże wliczając do tego postoje oraz korki na bramkach na autostradzie, na docelowe miejsce dojechaliśmy po 16 godzinach.
Po drodze, już w Chorwacji warto zatrzymać się na autostradzie przy punkcie widokowym, niedaleko miejscowości Skradin. Rozciąga się stamtąd przepiękny widok właśnie na Skradin :)Nie obyło się niestety bez problemów z noclegiem (pokój, który wcześniej wybraliśmy za pośrednictwem internetu nie przypominał tego, który nam pokazano).  Po godzinie wykłócania się i nieporozumień (panie wynajmujące pokój praktycznie nie mówiły po angielsku) postanowiliśmy znaleźć inne zakwaterowanie. Udało nam się dość sprawnie znaleźć nowy pokój, w korzystniejszej cenie, a co najważniejsze - rzut beretem od morza! :)Zdecydowanie lepiej jest więc poszukać noclegu na miejscu i mieć możliwość obejrzenia pokoju, zanim się go wynajmie (można też utargować niższą cenę :)).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz